ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 10.04.2017 14:42

У п’ятницю, 7 квітня, селищний голова Григорій Рудюк взяв участь у засіданні Секції Асоціації міст України з питань об’єднаних територіальних громад. Захід проведено у  рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Участь в заході брали голови міських, селищних, сільських рад, керівники об’єднаних територіальних громад з 14 областей України, Житомирський міський голова, керівник відділу взаємодії з місцевими органами влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лілія Попова. Голови об’єднаних територіальних громад  Житомирської, Полтавської та Черкаської областей представили історії успіху своїх громад.

Джерело: Асоціація міст України