ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ

Дата: 31.01.2018 14:29

23 січня 2018 року в актовому залі Новоборівської селищної ради відбулося засідання робочої групи з питань безпеки.

Робоча група в складі:

Рудюка Г.Л. -  селищного голови;

Чмут Ж.М. - спеціаліста з розвитку громад ПРООН в Україні;

Семенія Р.І. - заступника селищного голови по роботі виконавчих органів;

Матвієнко А.Л. – спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій;

Стринадко Т.М. – в.о. голови громадської організації «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО об’єднаної територіальної громади», в.о. головного лікаря центру надання первинної медичної допомоги;

Магдич Л. А. - начальника відділу освіти, охорони здоров'я та соціально-культурної сфери;

Пашківської О. В. - спеціаліста з питань освіти;

Поліщук О.В. – керівника Новоборівського центру дитячої та юнацької творчості;

Корнійчук Т.М. – керівника Новоборівського будинку культури.

В ході засідання підведено підсумки співпраці ПООН в Україні та Новоборівської об’єднаної територіальної громади. Відзначено допомогу громадської організації «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО об’єднаної територіальної громади» та ПРООН в Україні в створенні та укомплектуванні консультативних кімнат для надання безоплатної вторинної правової допомоги, встановлені безпечних зупинок громадського транспорту на території Новоборівської об’єднаної територіальної громади.

Робочою групою з безпеки було відзначено, що в Новоборівській ОТГ є ряд болючих питань з безпеки мешканців громади. Також рекомендовано представникам громадських, нефінансових організацій громади подати заявки на участь в конкурсі на отримання грантів. Матвієнко А.Л.,  спеціалісту з економічного розвитку та інвестицій Новоборівської ОТГ, посприяти в підготовці заявок до участі в конкурсі, підготовці передпроектної документації.