ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Дата: 21.08.2017 14:01

1.  Організація громади «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО об’єднаної територіальної громади»  та Програма розвитку ООН (Проект «Відновлення та розбудова миру») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту ««Будівництво споруд «Безпечних зупинок громадського транспорту» на території Новоборівської територіальної громади, Житомирської області», за адресою: смт. Нова Борова перехрестя вул. Пушкіна та вул. Шкільна; перехрестя вул. Пушкіна та   вул. Незалежності; вул. Набережна; с. Фасова вул. Шевченка,37; с. Кам’яний Брід вул. Воздвиженська; с. Старий Бобрик дублююча дорога траси Р-28; с. Кропивня вул. Гоголя,3; с. Гацьківка вул. Богдана Хмельницького; с. Турчинка вул. Преображенська; с. Ягодинка вул. Рад.

Основні види робіт:

-Розробка ґрунту;

-Улаштування щебеневих шарів;

-Улаштування фундаментних плит;

-Виготовлення каркасу зупинки;

-Монтаж каркасу зупинки;

-Ґрунтування та фарбування металевих поверхонь;

-Монтаж покрівельного покриття;

-Облицювання каркасу зупинки;

-Встановлення лав та інформаційних дошок.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою:   смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9 А.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00, 08.09.2017 після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9 А, на сайті Новоборівської ОТГ http://novoborivska.gromada.org.ua або за телефонами: (067) 98-03-514 Семеній Руслан Іванович.

ДОДАТОК