ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОДА ПРОІНСПЕКТУВАВ ВИКОНАННЯ РОБІТ З РЕКОНСТРУКЦІЇ НОВОБОРІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Дата: 18.07.2016 13:54

15 липня голова Житомирської облдержадміністрації оглянув та проінспектував хід проведення робіт по реконструкції(термосанації) Новоборівської гімназії в смт. Нова Борова по вул. Шкільна, 5. Даний об’єкт був затверджений  розпорядженням КМУ , як проект що може реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

«Сьогодні ми бачимо, як децентралізація дає економічне зростання громадам. В кінцевому результаті виграє кожен громадянин. У об’єднаних громад з’явилися додаткові фінансові можливості, збільшилася їхня платоспроможність», - зазначив Сергій Машковський.

Під час реалізації проекту передбачається використання сучасних енергозберігаючих технологій, а саме: встановлення склопластикових  вікон та  дверей, використання теплоізоляційних матеріалів для зовнішнього утеплення стін, модернізація зовнішніх теплових мереж та котельні, які забезпечують скорочення викидів парникових газів, зниження теплових втрат та здешевлення вартості виробництва теплової енергії.

За матеріалами сайту Житомирської ОДА