ЗУСТРІЧ З ДЕПУТАТОМ ВРУ ДЗЮБЛИКОМ П.В.

Дата: 04.07.2016 13:16

2 липня депутат ВРУ Павло Дзюблик провів робочі зустрічі з жителями смт. Нова Борова та с. Кропивня. Під час спілкування були обговорені питання медицини, комунального господарства,  стан автомобільних доріг по громаді та інші.

Жителі села Кропивня підняли питання масової вирубки лісів, кошти від реалізації якого не надходять до бюджету громади.  Для забезпечення пожежної безпеки було обговорено питання створення пожежного пункту в селі Кропивня задля швидкого реагування на пожежі в селі та навколишніх населених пунктах. Також жителя села звернулися до депутата з проханням надати благодійну допомогу  дитячому садочку «Дзвіночок».