РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Новоборівська селищна рада

Володарсько-Волинського району Житомирської області

селищного голови

від 24 червня 2016 року                                                                                               №  38/02-03

Про скликання 7 сесії

селищної ради I скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сьому сесію першого скликання 08.07.2016 року о 10.00 год. в залі засідань селищної ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу-головний бухгалтер

2. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

3. Про погодження кандидатури начальника відділу комунального господарства, благоустрою та архітектури Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

4.  Про  місцеві податки і збори на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

5. Про встановлення на 2017 рік податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частки для фізичних та юридичних осіб в населених пунктах Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

6. Про визначення мінімальної суми оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця її розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм в населених пунктах Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

7. Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців по населених пунктах Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

8. Про встановлення на 2017 рік податку на майно (в частині транспортного податку) та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в населених пунктах Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

9. Про  затвердження Положення про порядок надання Новоборівською селищною радою об’єднаною територіальною громадою додаткових платних послуг правового та технічного характеру громадянам та організаціям на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

10. Про встановлення на території Новоборівської селищної ради плати за землю в частині земельного податку на 2017 рік та затвердження Порядку її справляння.

Доповідач: Гнітецький О.М. – начальник відділу земельних ресурсів

11. Про визначення розміру орендної плати за земельні ділянки, які розташовані в межах населених пунктів Новоборівської селищної ради у відсотках від нормативної грошової оцінки на 2017 рік.

Доповідач: Гнітецький О.М.- начальник відділу земельних ресурсів

12. Земельні питання.

Доповідач: Гнітецький О.М. – начальник відділу земельних ресурсів

13. Про продовження контракту з керівником Новоборівського житлово-комунального підприємства, що є у власності територіальної громади селища.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

14. Про затвердження Комплексної програми проведення року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.

Доповідач: Данильчук Л.А. – начальник загального відділу.

15. Про затвердження Цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2020 роки Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Данильчук Л.А. – начальник загального відділу.

16. Про внесення змін до рішення №127 6 сесії 1 скликання від 07.06.2016 року «Про перейменування вулиць населених пунктів Новоборівської селищної ради.

17. Різне.

На засідання запросити депутатів райради, керівників установ та організацій селища.

Селищний голова                                       Рудюк Г.Л.