ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ПОЛОЖЕННЯ

Дата: 15.06.2017 11:50

Повідомлення про оприлюднення

проекту положення Новоборівської селищної ОТГ

Новоборівська селищна рада відповідно статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляє про оприлюднення проекту положення Новоборівської селищної ОТГ «Положення про порядок надання у власність громадянам вільних земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Новоборівської селищної ради».

Проект положення розроблений відділом земельних ресурсів Новоборівської селищної ради з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України та у зв’язку з утворення рішенням Житомирської обласної ради Новоборівської селищної  ОТГ.

Дане положення регулює порядок надання земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд у відповідності до встановленої черги, у зв’язку з обмеженням вільних земельних ділянок, шляхом постановки на облік громадян України, які зареєстровані та проживають на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту положення просимо надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресою: Новоборівська селищна ОТГ, 12114, селище Нова Борова, вулиця Незалежності, 9-А, Е-mail: selrada_novaborova@ukr.net

Положення про порядок надання у власність земельних ділянок

Земельна черга(презентація)