Хорошівський район, Житомирська область

26 жовтня 2017 року у смт. Нова Борова відбудеться семінар по запровадженню практик громадської участі при реалізації Стратегії розвитку Новоборівської ОТГ.

У Новоборівській селищній раді о 10:00 год. 26 жовтня 2017 року відбудеться семінар «Запровадження практик громадської участі при реалізації Стратегії розвитку Новоборівської ОТГ».
Мета семінару: виробити практичні та дієві механізми співпраці мешканців та влади у процесі реалізації Стратегії розвитку Новоборівської ОТГ, сприяти виробленню практик ефективної діяльності Координаційної ради з питань реалізації Стратегії.
Семінар включає інформативну складову, інтерактивні завдання для учасників, передбачена робота в групах та практичні завдання.
Спікери заходу:
запрошуємо долучитися усіх охочих та стати частиною реалізації Стратегії розвитку Новоборівської ОТГ.

Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Підтримка ролі громад в управлінні місцевим розвитком в Україні», що реалізується ВГО «Асоціація малих міст України» за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Контактна особа: Прищепа Л.А. 0983960466