ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 17-Ї СЕСІЇ VII-ГО СКЛИКАННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ(ЗМІНЕНО ЧАС ПРОВЕДЕННЯ)

Дата: 08.06.2017 10:42

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 14 червня 2017 року о 10:00 годині в адмідністративному приміщенні cелищної ради вібудеться 17-та сесія VIІ-го скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за  1 квартал 2017 року.

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу-головний бухгалтер

2.  Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу-головний бухгалтер

3.  Про внесення змін до рішення №324 16 сесії VII скликання від 21.04.2017 р. «Про структуру, штатний розпис, кошторис видатків селищної ради на 2017 рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

4. Про передачу іншої субвенції з бюджету Новоборівської селищної ради до    районного бюджету Хорошівської РДА на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

5. Про внесення доповнень до Програми стимулювання населення, ОСББ Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням №125 6 сесії селищної ради VII скликання від 07.06.2016 року

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова.

6. Про Порядок використання коштів селищного бюджету на відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими населенням, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, на впровадження енергозберігаючих заходів у 2017-2020 роках.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

7. Про передачу майна на відповідальне зберігання.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

8. Про  надання в оренду сміттєзбирального автомобіля Новоборівському ЖКП.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

9. Про схвалення проекту рішення «Про  місцеві податки і збори на 2018 рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

10. Про схвалення проекту рішення «Про встановлення на 2018 рік податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частки для фізичних та юридичних осіб в населених пунктах Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

11. Про схвалення проекту рішення «Про визначення мінімальної суми оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця її розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм в населених пунктах Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

12. Про схвалення проекту рішення «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців по населених пунктах Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

13. Про схвалення проекту рішення «Про встановлення на 2018 рік податку на майно (в частині транспортного податку) та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в населених пунктах Новоборівської  селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

14. Про схвалення проекту рішення «Про  затвердження Положення про порядок надання Новоборівською селищною радою об’єднаною територіальною громадою додаткових платних послуг правового та технічного характеру громадянам та організаціям на 2018 рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

15. Про погодження укладених договорів оренди нерухомого майна відділом освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова

16. Про затвердження Порядку розроблення місцевих цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

17. Про надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

18. Про затвердження розпорядження селищного голови.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

19. Про списання основних засобів.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

20. Про затвердження програми «Відпочинок та оздоровлення дітей Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

Доповідач: Магдич Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери.

Земельні питання.

Різне.