Круглий стіл на тему "Утворення об'єднаних територіальних громад"

Дата: 06.05.2016 10:40

На даний час в Україні активно проходить реформа децентралізації. Перетворення ідуть і в нашій області де створено вже десять спроможних громад. Цього тижня до Новоборівської ОТГ, яка однією із перших об’єдналася в громаду, для обговорення питань реформи завітали керівники Новоград-Волинського району, в територіальних межах якого планується утворити 6 об’єднаних громад.

Серед представників Новоград –Волинського району були присутні голова Новоград-Волинської районної ради Рудницький Дмитро Вікторович, голова РДА Михнюк Ігор Володимирович, начальник управління фінансів Козеренко Ірина Вікторівна, сільські та селищні голови Новоград-Волинського району. Також були присутні голова Володарсько-Волинської районної ради Ющенко Андрій Петрович та заступник голови Володарсько-Волинської РДА Римар Віталій Антонович.

Керівники Володарсько-Волинського району розповіли про ситуацію з впровадження реформи децентралізації  в районі, де утворено вже дві громади – Новоборівську та Іршанську, а решта сільських рад ще не визначилися. Селищний голова Григорій Рудюк поділився досвідом створення Новоборівської громади, проблемами які виникали на цьому шляху, розповів про позитивні та негативні результати об'єднання в громаду. Були обговорені такі напрямки, як розвиток та утримання місцевої інфраструктури, утримання об'єктів комунальної власності, пасажирські перевезення на території громади та багато інших цікавих тем.