ЗРОБИМО НОВОБОРІВСЬКУ ГРОМАДУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!

Дата: 16.03.2018 10:04

Відповідно  до рішення виконавчого комітету Новоборівської селищної ради № 36 від 12.03.2018 року на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади оголошено двомісячник благоустрою з 12.03.2018 по 12.05.2018 року.

Вирішено 24.03.2018 року провести загальний суботник по населених пунктах громади (до Великодніх свят)

(збір о 10.00.год.     смт. Нова Борова: біля селищної ради - вул. Незалежності,9-А, біля магазину «Мінерал» - вул. Пушкіна,153;

в с.Небіж, с. Кропивня, с.Фасова, с. Ягодинка – біля адмінприміщень старостинських округів)

21.04.2018 року (другий) загальний суботник на День довкілля.

Шановні мешканці громади долучайтесь до наведення належного санітарного стану в населених пунктах громади, як в місцях загального значення, так і на прилеглих територіях до земельних ділянок, що перебувають у Вашій власності або користуванні (приберіть свої будівельні матеріали, дрова та інше із прилеглих до парканів територій, так як це порушення Правил благоустрою, за що передбачено штраф у розмірі від 340 до  1360 грн. ).