Семінар

Дата: 12.12.2016 10:04

9-10 грудня у м. Києві відбувся семінар з підтримки Асоціаціями ОМС процесу стратегічного планування у об'єднаних громадах.

Учасниками семінару були представники комітетів із стратегічного планування розвитку ОТГ Новоборівської селищної ради, Новоукраїнської міської ради, Великогаївської сільської ради, Дунаєвецької міської ради, представники Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні «DESPRO», представники і експерти ГО «Асоціація малих міст України», Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Української асоціації районних і обласних рад, експерти аналітичних центрів національного рівня.

Новоборівську селищну раду представляли члени комітету СП -  Жарчинська А.В., Цюпа Л.С., Гнітецький О.М., Журавський О.Ю., Рудюк О.В.

На семінарі обговорювалися наступні питання:

- Напрями і завдання щодо сталого місцевого економічного розвитку у проектах Стратегій ОТГ;

- Синергія напрямів Стратегії громад і пріоритетів довгострокових регіональних планів;

- Особливості  плану просторового розвитку ОТГ та його інтеграція у Стратегії.