ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІЗКУ ЗМІНУ ПОГОДНИХ УМОВ НА ЖИТОМИРЩИНІ

Дата: 16.03.2018 09:34

Фото без описуУ зв’язку з переміщенням на Україну активного південного циклону, 17-18 березня на території Житомирської області відбудеться різка зміна погодних умов.

17 березня вночі у Житомирі та області сильний сніг, вдень сніг. Хуртовини. Вітер  північно-східний 7-12 м/с, місцями по області пориви 15-20 м/с Зниження температури повітря вночі  до 5..10º морозу, вдень  до 2..7º морозу.

18 березня  сніг місцями по області сильний сніг, хуртовини. Вітер північно-східний 7-12 мс., пориви 15-20 м/с. Температура вночі  9..14º морозу, вдень 5..10º морозу.

Протягом 17-18 березня на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву та його зростання на кінець доби 18 березня до 15-25 см.

19 березня послаблення та припинення опадів. Температура вночі 9..14º морозу,  вдень 1..6º морозу.

Погодні умови 17-18 березня можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становитиме для всієї території, в т. числі і для м. Житомира, – 2 (жовтий) рівень  загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельних підприємств.