Приєднуйся до прибирання

Дата: 22.04.2016 08:38

23 квітня запрошуємо всіх небайдужих жителів Нової Борової приєднатись до прибирання берегової лінії водосховища біля смт. Нова Борова разом з апаратом селищної ради та депутатським корпусом. Збір на десяту годину біля водосховища.

23 квітня 2016 року відбудеться Всеукраїнська екологічна акція

«Зробимо Україну чистою разом!»

23 квітня о 10.00 на всій території України відбудеться наймасштабніша щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!», яка проходить під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко. Метою заходу є формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

У 2016 році Акція охопить понад 5000 різноманітних локацій та близько 700 тисяч волонтерів по всій території України.

В акції беруть участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності та українські селебріті.

Щоб приєднатися до акції «Зробимо Україну чистою разом!», треба заповнити форму реєстрації на сайті letsdoitukraine.org, обрати або запропонувати найближчу локацію та взявши необхідний інвентар, вийти на найбільшу толоку країни. Разом з акцією відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», форуми, круглі столи, еко-тренінги, просвітницькі заходи, конференції та інші активності.