Хорошівський район, Житомирська область

Архів документів

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи громади: розпорядження, рішення, проекти рішень.

Критерії пошуку документів:

# Тип Дата Номер Назва
991 Проекти рішень (Регуляторні акти) 15.04.2016
5 сесія 1 скликання
5 «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке перебуває у комунальній власності Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на період повноважень ради 1 скликання»
992 Проекти рішень (Регуляторні акти) 15.04.2016
5 сесія 1 скликання
4 «Про затвердження Положення про порядок передачі майна, що перебуває у власності Новорборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на період повноважень ради 1 скликання»
993 Проекти рішень (Регуляторні акти) 15.04.2016
5 сесія 1 скликання
3 «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у комунальній власності Новоборівськоїселищної ради об’єднаної територіальноїгромади на період повноважень ради1 скликання, у новій редакції»
994 Проекти рішень (Регуляторні акти) 15.04.2016