БУДІВНИЦТВО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА

Реалізовано за кошти  субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ

Загальна вартість цього проекту 1 млн. 6 тис. грн.

Будівництво нового майданчика стало можливим за рахунок коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури Новоборівської об’єднаної територіальної громади в сумі 700 тис. грн., та за допомоги підприємців громади та жителів селища. Новий майданчик побудовано поряд з Новоборівською гімназією. Метою Проекту будівництва спортивного майданчика було подальше зміцнення матеріально-технічної бази сфери фізичної культури та спорту, а також забезпечення  систематичних занять фізичною культурою і спортом жителів, покращення  спортивного рівня підготовки учнів шкіл, молоді громади, зокрема  проведення  тренувань  вже  створених  спортивних команд. Будівництво спортивного майданчика дало можливість проводити спортивні змагання, турніри, що у свою чергу буде сприяти залученню дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя.